Kdo z návštěvníků našeho vinařství by měl chuť na pivko nebo si je trochu srazit kyselost v žaludku, může vyrazit do nedalekého ratíškovického mini pivovaru Na Mlýně. Ze sortimentu piv, jejich chutí i síly si jistě vybere každý, neb vaří od desítky po šestnáctku, svrchně i spodně kvašená, klasická piva plzeňského typu i americký red ale, světlá, polotmavá i tmavá piva. Komu nestačí jen pivo, může zvolit i nějakou položku z jídelníčku jejich restaurace.

Nabídka pivovaru:

12° RATÍŠKOVICE
Spodně kvašený poctivý ležák vařený z plzeňského sladu s malým přídavkem mnichovského, který mu dává pro nás tu správnou zlatavou barvu. Je chmelený žateckým chmelem pro dosažení vyjímečné chutě a vůně.

12° APA (American pale ale)
Světlezlaté, svrchně kvašené pivo s výraznou hořkostí (32 IBU). Pivo je vařené infůzí a chmelené americkými druhy chmele v základu a na čtvrté chmelení byl použit chmel Citra. Ve vůni je cítit tropické ovoce a citrusy.

11° WAINHARA
Spodně kvašená, dobře pitelná, jantarově zbarvená jedenáctka s výraznou chmelovou vůní, ale příjemnou hořkostí. Vařená dvourmutovým způsobem ze tří druhů českých sladů, chmelena žateckými druhy chmele.

a další.

Adresa: Restaurace & Pivovar Na Mlýně, Za Mlýnem 382, 696 02 Ratíškovice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *